Главная / Обзор СМИ

Ланет LINK: Інтернет для вашого бізнесу

16:00 | 28.03.2020
Ланет LINK: Інтернет для вашого бізнесу

Сьогодні швидкісний Інтернет є одним з ключових чинників успішності будь-якого бізнесу. Будь-якій сучасної організації необхідно провести Інтернет у свій офіс, який дозволить організувати внутрішню мережу, віддалено спілкуватися з клієнтами, передавати великі обсяги даних і шукати матеріал для повсякденної роботи. Щоб ваша команда працювала злагоджено і продуктивно, вам просто необхідно мати доступ до швидкого Інтернету.

Зазвичай, до Інтернету в офісі ставляться такі вимоги:

  • висока швидкість;

  • безперервна робота;

  • здатність витримувати високі навантаження;

  • безпека;

  • об'єктивна вартість.

Компанія Ланет LINK має можливість підключити Інтернет для юридичних осіб практично в будь-якому офісі Києва під ключ. За необхідності, наші фахівці здійснюють виїзд для безкоштовної оцінки технічної можливості підключення до мережі Інтернет. Фахівці Ланет LINK приступають до роботи в день надходження вашої заявки. Ми виконуємо оперативне підключення за допомогою оптичного з'єднання або кабелю UTP з нашими технічними майданчиками, що надає вам можливість мати якісний і надійний Інтернет канал цілодобово.

Для комфортної роботи невеликої компанії до десяти співробітників досить буде швидкості доступу в Інтернет від 10 Мбіт/с. Але якщо ж робота вашої компанії пов'язана із завантаженням і передачею великих обсягів інформації, вам не обійтися без гігабітного доступу. Менеджер нашої компанії запропонує комерційне рішення з урахуванням потреб, планів і бюджету вашого бізнесу. Також, слід подбати і про роздачу мережі в офісі. Wi-Fi позбавить вас від ряду проблем з дротами та ПК користувачів.

Чому саме Ланет LINK?

Ланет LINK — це Інтернет для потреб бізнесу від масштабного провайдера Мережа Ланет, який був визнаний постачальником найшвидшого Інтернету в Україні за версією міжнародної компанії Ookla та єдиним масовим гігабітним провайдером України за версією Speedtest by Ookla.

З Ланет LINK ви отримуєте надійний Інтернет для бізнесу за помірними тарифами, цілодобову технічну підтримку та комфортні умови співпраці. Як провайдер, ми постійно працюємо над розширенням нашої мережі для того, щоб ви змогли отримати сервіс найвищого рівня для Вашого бізнесу.

Ми гарантуємо: відсутність збоїв, безлімітний Інтернет в офіс, зручну для вас оплату зв'язку та кваліфіковану технічну підтримку. Також Ланет LINK пропонує ряд додаткових послуг:

  • будівництво структурованих кабельних систем;

  • побудова локальних офісних мереж;

  • ОТТ-телебачення;

  • організація відеоспостереження;

  • інтернет-супровід різних заходів.

Кожен наш корпоративний клієнт може отримати консультацію від персонального менеджера в робочий час. Наші фахівці проводять цілодобовий моніторинг налаштованої мережі, а кваліфікована технічна підтримка працює в режимі 24/7.

Як підключити Інтернет для бізнесу?

Інтернет для корпоративних клієнтів можна замовити за номером: (044) 500-43-41.

Також ви можете написати нам електронну адресу: sale@lanet.ua.

Центр обслуговування клієнтів: пров. Ковальський, 19.

Ланет LINK — це кращий Інтернет для офісу та необмежені можливості для вашого бізнесу!

https://lanet.link/