Главная / Обзор СМИ

Люди їдуть — як на PolissiaTechFest у Житомирі український бізнес лікує міграційну лихоманку

14:33 | 25.02.2019
Люди їдуть — як на PolissiaTechFest у Житомирі український бізнес лікує міграційну лихоманку
З 2013 по 2016 рік чисельність економічно активного населення віком від 15 до 70 років скоротилася з 21 млн до 18 млн громадян. Еміграція — скоріше вимушене явище: погана економіка чи загрози життю.

Головний виклик останнього п’ятиріччя для бізнесу і влади в Україні стала навіть не війна — це еміграція. Відтік працівників, громадян. Люди лишають Батьківщину, бо шукають кращої долі. У важкий для країни час держава недоотримує не лише податки із “мертвих душ”, а й перспективу на подальший економічний розвиток.

Аби це виправити — потрібні системні дії і синергія у відносинах працівників, ВНЗ, роботодавців та влади.

01 березня 2019 у Житомирі відбудеться перший захід в рамках проекту PolissiaTechFest. 
(Місце проведення: м. Житомир, вул. Михайлівська, 8/1, У приміщенні Центру розвитку місцевого самоврядування). 

Мета проекту PolissiaTechFest —  утвердження Житомирщини як одного із центрів high-tech та IT-індустрії, співпраця університетів та провідних світових компаній для залучення інвестицій та створення високооплачуваних нових робочих місць. 

Завдання організаторів – створити синергію у відносинах працівників, ВНЗ, роботодавців та влади. Компанії, які впровадять форми освіти, які передбачають навчання під конкретні потреби працедавця з подальшим працевлаштуванням, отримають високопродуктивних креативних працівників та конкурентні переваги у середньо- та довгостроковій перспективі. 

У заході візьмуть участь відомі у Світі компанії з українським корінням, які працюють на глобальному ринку, та готові відкрити свої представництва у Житомирі. 

Захід буде широко висвітлений у загальноукраїнських та локальних ЗМІ, соціальних мережах в т.ч. на сайтах Житомир.Інфо, Бізнес.Медіа, телеканалах СК1, UA:Суспільне тощо.