Главная / Обзор СМИ

Микола Негрич: "Наш дім – Солом’янка. Зробимо його комфортним!"

11:29 | 18.11.2015
Микола Негрич: "Наш дім – Солом’янка. Зробимо його комфортним!"

Микола Негрич: "Наш дім – Солом’янка. Зробимо його комфортним!"

Цими днями мешканцями Солом'янського району міста Києва було обговорене питання розвитку Солом'янського лісопарку. Головним проханням місцевих жителів було: «Не дозвольте забудувати наш парк!». Про це на своїй сторінці «Facebook» повідомив депутат місцевої Київради Микола Негрич.

Мешканці Солом'янського району вже тривалий час жаліються на те, що протягом декількох років майже в самій парковій зоні на Солом’янці виростали котеджі, елітні забудови та приватні будинки. У підсумку обговорення була домовленість продовжувати вже розпочате: відновити освітлення на вулиці, самостійно заасфальтувати частину доріжок, встановити лавки та інше.

До відновлення паркової зони запрошують волонтерів та усіх інших допомогти у відновленні паркової зони. Також Микола Негрич наголосив на тому, щоб усі небайдужі висловлювали свої креативні ідеї щодо подальшого розвитку парку.

В планах Миколи Негрича зробити не тільки прекрасну ландшафтну територію, а й зробити це місце більш комфортним для відпочинку. Поступово відновлення парків стає міською тенденцією, яка позитивно відображається на зовнішньому обліку усього міста. Тому Микола Негрич також звернувся до волонтерів, які активно займаються подібними питаннями, і запропонував зі своєї сторони активну підтримку серед депутатського корпусу місцевої Київради.

Нагадуємо, що раніше Микола Негрич разом з іншими депутатами вже організовували захід на поліпшення стану районної території під назвою «Солом’янська толока». На толоці приймали участь сам Микола Негрич, міністр екології Ігор Шевченко разом з іншими працівниками Міністерства екології та природних ресурсів, голова Солом’янської РДА Максим Шкурко, волонтери та усі кому небайдужа доля Солом’янського району.

«Парк «Відрадний» — сакральне місце для Києва. Адже саме тут бере свій початок легендарна річка Либідь»,— зазначив, відкриваючи суботник, керівник Солом’янського району Максим Шкуро.

Учасниками толоки були висаджені дерева та кущі, на які було пов’язано по жовто-блакитній стрічці, що є символом миру та надії і, без сумніву дає надію на краще. Загалом похвалитися є чим, тому що в продовж усього періоду благоустрою в районі було висаджено близько 1 500 дерев, понад 5 тисяч кущів, а також було ліквідовано 14 стихійних сміттєзвалищ. Микола Негрич зауважив, що роботи по впорядкуванню території  Солом’янського району триватимуть і на далі.

Теги: КИЕВ