Главная / Обзор СМИ

Нам є чим пишатись: у Дрогобичі стартував патріотичний дизайн-конкурс «Код міста», ініційований Андрієм Веселим

14:19 | 13.07.2020
Нам є чим пишатись: у Дрогобичі стартував патріотичний дизайн-конкурс «Код міста», ініційований Андрієм Веселим

На Львівщині, у дивному старовинному місті Дрогобич підприємець Андрій Веселий, натхненний бажанням покращити місто та поєднати в його обличчі стародавню історію та сучасність, започаткував творчий конкурс «Код міста». Мета заходу нетривіальна – привернути увагу громади до історичної пам’яті та вдихнути в вулиці цього старовинного міста з багатьма унікальними пам’ятками архітектури нове життя.

Андрій Веселий, як голова Благодійного фонду родини Веселого, воліє звернути увагу громадян та мешканців Дрогобича на чаруючу та самобутню красу міського центра, яка поступово зникає в наслідок забудови потворними та недоладними на зовнішній вигляд, а інколи й незаконно встановленими МАФами, занепалими фасадами та бездоріжжям. Таке становище погано відображається на рівні життя місцевих мешканців та відштовхує туристів. Але ж Дрогобич – відоме історичне місце с тисячорічною багатою історією. Він, оточений природними ландшафтами величної краси, відображає саму сутність галицького темпераменту та культури й може стати розвиненим самобутнім центром туризму та культури. А для цього треба привернути увагу інвесторів та почати втілювати в життя не тільки плани реконструкції історичного центру, але й побудувати та розвинути сучасну інфраструктуру Дрогобича. Втілювати таки план краще за все громадою.

Андрій Веселий впевнений, що проведення дизайн-конкурсу допоможе привернути увагу небайдужих та зберегти історичну спадщину. Саме творче бачення дрогобичан може допомогти створити новий облік середмістя, вдихнути нове життя в міські вулиці та активізувати економічний розвиток міста.

Члени оргкомітету дизайн-конкурсу впевнені, що проведення цього заходу допоможе розкрити великий потенціал Дрогобича й позитивно відобразиться на його інвестиційному фоні та загальній інфраструктурі. Вони прагнуть нагадати громадянам в якому значному історичному місті вони мешкають та активізувати рівень туристичних потоків.

Конкурсні роботи приймаються включно до 15 липня 2020 року. За підсумками конкурсу «Код міста» буде визначено трьох переможців. Їх чекає значна грошова винагорода з призового фонду, який призначено Благодійним фондом родини Веселого.

А для того, щоб взяти участь у творчому дизайн-конкурсі необхідно:

  • обрати будь-яку інфраструктурну або ландшафтну локацію у центральній частині міста;

  • представити ідею благоустрою чи оновленого зовнішнього виду обраного об’єкта у вигляді ескізу, проекту, цифрової презентації або 3d-моделі;

  • надіслати розроблений концепт на e-mail Фонд родини Веселого fondveselogo@gmail.com не пізніше 15.07.2020 року.

Започатківець конкурсу Андрій Веселий впевнений, що дрогобичани – люди, що мають великий творчий потенціал та щиро люблять своє місто, де практично кожен метр середмістя пронизаний історією. Саме тому їх ідеї, щодо розвитку та оновленого обличчя середмістя повинні полягти в основу переродження Дрогобича та надихнути в нього нове, більш яскраве та цікаве життя.

Про те, як пробігає конкурс «Код міста» можна більш детально дізнатися у Facebook на сторінці офіційного акаунту Благодійного фонду родини Веселого.