Главная / Обзор СМИ

Оренда авто в Дніпрі: як забезпечити собі комфортні поїздки

11:28 | 28.01.2021
Оренда авто в Дніпрі: як забезпечити собі комфортні поїздки

Найзручнішим засобом пересування, особливо у такому великому місті, як Дніпро, вважається автомобіль. Маючи у власному розпорядженні транспортний засіб, можна вдало планувати свій час. Це забезпечує мобільність і повну незалежність. Проте як бути тим, хто не має власного авто чи прибув сюди з діловою поїздкою або як турист? В цьому випадку варто скористатися послугою прокату машин. Це розумне рішення, якщо ви хочете з комфортом провести свій відпочинок чи встигнути закінчити всі заплановані справи.

Залишайтесь мобільним у будь-якій ситуації

Оренда машин в Дніпрі – послуга, яка буде корисна в наступних ситуаціях:

  1. Службові поїздки та відрядження. Якщо ви приїхали до Дніпра у справах, то пересуватися містом буде набагато зручніше на автомобілі, ніж на громадському транспорті. Крім того, ви зробите набагато більше справ, заощадивши максимум часу та сил.
  2. Поїздки на урочисті заходи Дніпра. Дорогий і красивий автомобіль значно підвищить ваш статус. Ви зможете орендувати машину, щоб відвідати презентацію, виставку чи концерт.
  3. Сімейні поїздки. Взявши машину на вихідні для всієї сім'ї, ви заощадите час і гроші, які витратили б на громадський транспорт чи таксі. Автопрокат – ідеальний варіант для родини з маленькими дітьми.
  4. Організація весіль і будь-яких інших урочистих заходів. Ви зможете доставити гостей до місця призначення в затишку та комфорті. Це також можливість самостійно спланувати маршрут і здійснити захопливу екскурсію містом відповідно до власних уподобань.

Послугами орендодавців часто користуються компанії, які не мають можливості утримувати свій автопарк.

Переваги оренди авто в Дніпрі

Беручи машину напрокат, клієнт отримує ряд переваг:

  1. Комфорт та свобода пересування. Ніякий громадський транспорт не зможе їх забезпечити.
  2. Спокій. Замовник також звільняє себе від переживань, оскільки може чітко розпланувати свій час. Нема залежності від графіка руху автобусів, поїздів та іншого громадського транспорту.
  3. Статус. З урахуванням ситуації можна підібрати автомобіль відповідного класу.
  4. Повна комплектація. При необхідності додатково можна замовити автокрісло, відеореєстратор, Wi-Fi роутер та ін.
  5. Безпека. Всі транспортні засоби, що надаються в оренду, виключно справні та проходять регулярний професійний техогляд.

Не потрібно ночувати в готелі, якщо вас чекають справи в іншому місті. Повернути машину можна не в Дніпрі, а в іншому пункті за попередньою домовленістю. Це також зручна послуга для туристів, які, окрім Дніпра, хочуть відвідати інші цікаві місця України. Тільки потрібно врахувати, що вона платна. Розрахуватися за оренду можна карткою чи готівкою.

Як скористатися послугою прокату авто в Дніпрі

На ринку автонайму є різні компанії, котрі пропонують взяти напрокат машину в Дніпрі. Знайти велику базу перевірених орендодавців можна на майданчику RentService24. За допомогою різних фільтрів легко вибрати потрібну марку автомобіля з відповідною комплектацією. При виникненні питань можна проконсультуватися з менеджером. Користувачам сервісу надають цілодобову онлайн-підтримку.

Після оформлення заявки клієнту буде надіслане на електронну пошту підтвердження. Авто подадуть в потрібному місці в назначений час. Для підписання договору потрібні паспорт, водійське посвідчення та ІПН (для українських громадян). Замовник повинен мати стаж водіння не менше 2 років. Важливо, щоб він був старше 21 чи 23 років (все залежить від умов компанії-орендодавця).