Главная / Обзор СМИ

Перша логістична компанія здала кров на потреби онкохворих

10:12 | 05.02.2020
Перша логістична компанія здала кров на потреби онкохворих
До Всесвітнього дня боротьби проти раку у Києві та Вінниці працівники ТОВ «Перша логістична компанія» здали кров на потреби онкохворих. 

Донорство – безстрокова соціальна акція, яку з року в рік втілює ПЛК по всій території України. Колектив має своїх почесних донорів, які по кілька разів на рік приходять до центрів переливання крові. «Сьогодні це вже восьмий раз коли я здаю кров. Я думаю що для нас, для донорів – це не просто традиція, це усвідомлення цінності життя і можливості безкорисної допомоги тим, хто її потребує. Переливання крові для онкохворих — не разова процедура, а частина терапії. Кров та її компоненти потрібні цим людям регулярно. Тільки завдяки донорам їх можливо врятувати» - прокоментував участь у акції Євген Чайка, менеджер оперобліку ТОВ «Перша логістична компанія». 

Лікарі наголошують, одна донація крові допомагає рятувати мінімум три інші життя. Найбільше лікарні потребують донорської крові взимку. 

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, кількість донорів в Україні, скоротилася за останні п’ятнадцять років втричі. Кров потрібна цілий рік, щодня, щогодини.  

Працівники Першої логістичної компанії власним прикладом закликають усіх небайдужих поділитися часткою своєї крові.  

«Наші колеги, які не мають протипоказань, вже п’ять років стають донорами. Ми звертаємося до усіх наших партнерів та небайдужих людей, приходьте до центрів переливання крові. Виділіть годину свого життя, зробіть безцінний подарунок важкохворим!» - наголосив Олександр Пирогов, операційний директор ТОВ «Перша логістична компанія».