Главная / Обзор СМИ

Прокат авто в Україні: що потрібно знати

10:55 | 07.12.2020
Прокат авто в Україні: що потрібно знати
Щодня зайняті люди намагаються максимально ефективно використовувати свій час для того, щоб оперативно досягати поставлених амбітних цілей на роботі або у повсякденному житті. Особливо це необхідно коли зайняті люди стикаються з проблемою істотних транспортних витрат на переміщення по величезній площі міста або довгим дистанціям між домом і роботою. Легко з цим завданням впоратися можна за допомогою власного транспортного засобу.

В Україні це питання з кожним днем ​​становится особливо актуальним. Якщо ж виникла ситуація при якій у вас немає авто, тоді самє компания «Укр-прокат» допоможе вам орнедувати необхідний трансопртний засіб.

Які переваги отримує клієнт, звернувшись до нас?

  • Ми пропонуємо відмінний вибір автомобілів відомих марок, що користуються популярністю у водіїв. У нас ви можете замовити машини, як з механічною коробкою передач, так і автоматичною КПП.
  • Ми пропонуємо автомобілі в самих різних цінових категоріях. Це авто бюджетні, комфорт, представницького класу, а також позашляховики і мікроавтобуси.
  • Ви можете забронювати прокат машини на сайті або по телефону і замовити його доставку в зручне для вас місце в межах міста.
  • У нас можна орендувати GPS навігатор з картою столиці, що дозволить оптимально по ній переміщатися.
  • Для дітей ми пропонуємо прокат спеціальних автокрісел.
Якщо вас цікавлять престижні машини, у нас можна взяти в прокат автомобілі від всесвітньо відомих виробників. На такому авто ви можете зустрічати гостей з інших міст і країн, виявляючи їм, таким чином, шану і повагу, а також одночасно підкреслюючи свій гідний статус. Оренда автомобілів комфорт і преміум класу користується постійним попитом, так як столиця завжди була і є осередком заходів найвищого рівня в різних областях людської діяльності - ділового, політичного, культурного, наукового і багатьох інших. Тому тут часто проводяться міжнародні форуми, конференції, фестивалі та інші подібні заходи. Для зустрічі високих гостей, що прибувають на них, беруть саме такі авто на прокат.

Підмінний автомобіль - кожен може взяти в прокат авто без водія на будь-який термін, якщо їх власний транспорт знаходиться в ремонті, або його власник тимчасово залишився без особистого засобу пересування в силу інших обставин. Мінімальний час автопрокату в цьому випадку становить 24 години.

Оренда авто в «Укр-прокат» - це можливість організувати зустрічі, поїздки та проекти, для реалізації яких потрібен автомобіль. Ви бажаєте тимчасово використовувати автомобіль і таким чином вирішити певні особисті або професійні завдання? Вам достатньо звернутися в нашу компанію і вам запропонують взяти той автомобіль на прокат, який необхідний.

Для оформлення договору оренди вам знадобляться такі документи: водійські права, паспорт і кредитну картку. Залежно від групи орендованого автомобіля, вік водія повинен бути не менше 21 років. Якщо вас цікавить оренда автомобілів недорого або навіть дешево і без водія, то у нас ви зможете підібрати варіант, який вас влаштує за ціною. При цьому технічний стан авто буде відповідати найвищим вимогам. Машини нашого автопарку знаходяться в бездоганному вигляді і завжди готові до використання.

Звернувшись в компанію «Укр-прокат», ви зможете взяти авто в прокат швидко і легко, без зайвих зволікань. У нас є всі види легкових авто, починаючи від седанів і хетчбеків стандарт класу, закінчуючи мінівенами. Ввічливе обслуговування і професійний підхід наших співробітників по достоїнству оцінюють все, хто до нас звертається. Ми працюємо для того, щоб оренда авто для клієнта була максимально зручною і вигідною.