Главная / Обзор СМИ

Швидко та зручно: де знаходять роботу жителі Києва

20:03 | 22.09.2019
Швидко та зручно: де знаходять роботу жителі Києва
Останні роки в нашій країні гостро стоїть питання працевлаштування. Всі прагнуть знайти роботу з гідною оплатою. Але питання це не з простих, адже ціни зовсім не незрівнянні з мінімальною заробітною платою. Якщо говорити в цифрах, то в 2017 році мінімалка в Україні становила всього 3723 грн. Уже в 2019 році її розмір становив 4173 грн. За словами чинного міністра фінансів України Оксани МаркаровоЇ, вже на початку 2020 року - го мінімальна заробітна плата в країні зросте ще на 550 грн і досягне 4723 грн. Варто акцентувати на тому, що зростання мінімальної зарплати вплине на підвищення середньої зарплати. Крім того, автоматично виростуть і пенсійні виплати. 

При цьому навіть це підвищення дуже незначно на фоні зростання цін в країні. Цінники вже досягли європейського рівня, а зарплати й надалі низькі.

Так, наприклад, влада найближчої європейської сусідки Польщі ухвалила рішення про те, що з наступного року розмір мінімалки в країні складе 2,6 тис. злотих або € 600. В цілому підвищення складе 15,6%.

Крім того, згідно з даними аналітичних видань, в Австрії мінімальна зарплата у 2019-му становить приблизно 1 500 євро в місяць. Такий рівень виплат значно вище, ніж у багатьох країнах Європейського союзу. Його можна порівняти лише з мінімалкою в Німеччині і Франції.

Такі цифри говорять про те, що Україна поки сильно відстає від економічно розвинених країн. Тому громадяни змушені крім основного доходу шукати додаткове джерело заробітку та нову роботу

Процес цей, на жаль, не простий. Складнощі в пошуку роботи найчастіше не залежать від віку, статі та освіти. Тому люди розміщують свої резюме на багатьох ресурсу, серед яких і інтернет-сервіс Kabanchik.ua.  Тут представлена величезна кількість вільних вакансій. На сайті розміщуються пропозиції про роботу не тільки від великих компаній, але і від маленьких фірм. Серед них можна знайти для себе ідеальний варіант. Сервіс належним чином оцінять ті, кому потрібен підробіток з доброю платнею. На Кабанчик можна отримувати замовлення на різного роду роботу: дизайн інтер'єру, прибирання, послуги водія і т.д.  До того ж сервіс працює у всіх великих містах України. База пропозицій оновлюється щодня. За день тут створюється близько 3000 завдань і з нами працюють більш ніж 100 000 перевірених фахівців.

Підробіток дає шанс збільшити свій доход. Все залежить лише від бажання людини. Можливість заробити більше є завжди і у кожного.