Главная / Обзор СМИ

Туристичне страхування: як убезпечити себе в сезон відпусток

09:01 | 21.06.2019
Туристичне страхування: як убезпечити себе в сезон відпусток
В Україну нарешті прийшло спекотне літо, а разом з ним довгоочікуваний сезон відпусток та канікулів. Згідно соцопитування, 67% українців цього року мають намір відпочити на вітчизняних курортах. Тільки 33% громадян відправляться за кордон. Серед найпопулярніших курортів, які відвідають українці: Єгипет, Туреччина, Польща, Чорногорія і Греція.

Ні для кого не є таємницею, що під час подорожей можуть трапитися непередбачені критичні ситуації. При цьому далеко не всі мандрівники можуть оплачувати медичні послуги за кордоном. Адже найчастіше медична допомога в чужих країнах може коштувати туристам в сотні євро / доларів.

Тому більшість країн дає дозвіл на в'їзд на свої території лише при наявності туристичного страхування.
Цей документ гарантує оплату медичних послуг за кордоном. Поліс забезпечує приймаючій стороні, що страхова компанія зобов'язується компенсувати витрати на лікування туриста. Мандрівник же отримує гарантію того, що в разі хвороби йому не доведеться витрачати величезні гроші на лікування.

Здебільшого туристи купують стандартний пакет туристичне страхування. Він покриває витрати на амбулаторне та стаціонарне лікування, швидку і невідкладну допомогу.

Перш ніж підписати договір про страхування, його потрібно уважно дослідити. У більшості випадків до ризиків належать раптово виниклі гострі захворювання. Під дію документа не підпадають хронічні хвороби. Страхова компанія готова оплатити лікування за фактом виниклої проблеми. Тривалу реабілітацію доведеться оплачувати самостійно.

Крім того, страховик може відмовити у виплаті, якщо турист отримав травму в стані сп'яніння або під час занять спортом.
Якщо є бажання, в страховому договорі можна прописати будь-які умови. Але це буде коштувати чималу суму.

Оформляючи страховий поліс, потрібно точно вказати свої дані з паспорта і уважно перевірити умови договору. Саме від цього буде залежати остаточна сума тих витрат, які вам доведеться понести. Краще користуватися послугами перевірених часом компаніями.

Туристичне страхування від ВУСО дозволить максимально захистити себе і свою родину як в поїздках по Україні, так і за кордоном. Цілодобова підтримка в будь-якій країні світу зробить страхування туристів, що виїжджають за кордон найбільш комфортним і надійним.
Подорожуйте світом зі страховкою від ВУСО і не переживайте про свою безпеку!