Главная / Обзор СМИ

Українці зможуть перевіряти співробітників онлайн

13:49 | 09.08.2019
Українці зможуть перевіряти співробітників онлайн

Хочете знати все про борги, правопорушення та інші факти ділової біографії співробітників? Аналітична система YouControl запустила інструмент, що дозволяє перевіряти дані фізичних осіб за реєстрами і з'ясовувати всю ключову інформацію про них.

Компанії в усьому світі зазнають збитків від шахрайства фізичних осіб. У 2018 року більшість таких злочинів, а саме 67% випадків шахрайства, були здійснені наближеними до організації особами: агентами, постачальниками послуг, продавцями і клієнтами. Згідно з даними Світового дослідження економічних злочинів і шахрайства, майже половина цих компаній зазнали негативні наслідки шахрайства.

Багато шахрайських схем в Україні будується на недійсних і загублених або викрадених паспортах. Адже підписаний договір по такому паспорту буде визнаний недійсним. Таких документів в обороті чимало: завдяки відкритим базам аналітики YouControl виявили понад 5,5 млн, з яких 1,3 млн з'явилися в 2019 році.

Так само як про юридичних, дані про фізичних осіб містяться у відкритих реєстрах. Тому YouControl розробив новий модуль "Фізичні особи". Це інструмент для пошуку, перевірки та аналізу відкритих даних громадян України. Він об'єднує дані, які допоможуть виявити людину, що знаходиться в розшуку або надала підроблений документ, або є боржником (з виплати штрафів, аліментів, судових зборів тощо).

Крім того, в системі YouControl можна дізнатися, якщо людина пов'язана з бізнесом, то учасником і бенефіціаром яких компаній вона є. А якщо була на державній службі, то чи витримала люстраційну перевірку або чи здійснювала пов'язані з корупцією правопорушення.

"Необхідно мати уявлення про благонадійність фізосіб, тому що їх активність несе ризики для компанії іноді не менші, ніж дії самої компанії. Ми прагнемо принести максимум користі вітчизняному бізнес-середовищу, тому сподіваємося, що модуль "Фізичні особи" також стане мастхев-інструментом для наших користувачів ", — відзначає Сергій Мільман, СЕО компанії YouControl.

Протягом місяця, з 8 серпня по 8 вересня 2019 року, компанія надає можливість здійснити перевірку фізосіб за основними реєстрами безкоштовно. Для цього достатньо зареєструватися в системі YouControl.

YouControl — аналітична система, що з 50 джерел формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Унікальна технологія YouControl дозволяє за хвилину отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію або ФОП. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни відповідно до даних з офіційних джерел. Система дозволяє бізнесу перевіряти своїх партнерів. А в межах соціальної місії компанія YouControl надає доступ для журналістів та громадських активістів безкоштовно для проведення розслідувань, аналізу держзакупівель, моніторингу декларацій.

Теги: YouControl