Главная / Обзор СМИ

Всі новобудови України

12:00 | 05.07.2020
Всі новобудови України

Всі новобудови України на DOM.RIA

Купівля нерухомого майна у забудовника напряму – це вдала альтернатива для людей, які прагнуть мати свою власну квартиру, а не користуватися довгі роки зйомним майном. Придбати її безпечно, швидко і вигідно можна, якщо якщо вибирати квартиру на DOM.RIA.

Про що можна дізнатися з офіційного сайту компанії

Новобудови на Дом Ріа – це можливості вибрати найліпший варіант житла в любому з регіонів країни на вигідних умовах для клієнта. Тут можна почитати інформацію про:

 1. Новобудівлі, що вже здані в експлуатацію.
 2. Де и коли розпочато старт продажу.
 3. Стадії забудови нових висоток.

Сайт включає також інформацію про діапазон споживчого попиту, тобто тип квартир:

 • преміальні;
 • клубного типу;
 • комфорт;
 • бізнес-клас;
 • економ.

Кожен з об'єктів, які представлені на DOM.RIA містить достовірну і свіжу інформацію з детальним описом нерухомості та її локацією. Додатково каталог містить:

 • фото в різних ракурсах;
 • план розташування кімнат з розмірами;
 • візуалізацію.

Тут можна віднайти інші описи щодо самої забудівлі та компанії, що відповідає та займається розбудовою. Потенціальний клієнт має змогу самостійно прийняти рішення – яку та де саме купувати нерухомість. Оцінити внутрішні ремонтні роботи, планування квартири та інфраструктуру.

Періодичне оновлення на сайті дасть змогу користувачу бути в курсі стосовно вартості квадратного метра в режимі теперішнього часу.

Акції та інші вигідні пропозиції від забудовника

Тим, для кого корисна і така бажана інформація про поточні знижки, акційні пропозиції забудовників, буде також корисний ресурс DOM.RIA. Тут у всіх деталях описані пропозиції щодо кредитування житла, іпотеки, купівлі в розстрочку. Залишатися завжди в курсі останніх вигідних пропозицій ви можете разом з нами в любий час. Придбайте таке довгоочікуване житло по рентабельній вартості прямо зараз самостійно, або зверніться за допомогою до наших юристів та менеджерів по вибору та оформлення вигідних варіантів з юридичним супроводом.

Розгорнуті відомості стосовно забудовника, об'єктів, що вже здані в експлуатацію чи тільки плануються до забудови знаходяться також на сторінках сайту DOM.RIA.

На чому базується ціноутворення, або вибирати та вигідно купувати «первинку»

Новобудова коштує грошей, але придбання власного житла на довгі роки – фактор дуже вагомий. Тарифи на нерухомість в Харкові, Одесі, Києві, Херсоні чи будь-якому іншому місті не будуть підвищуватися, якщо ви звернетеся до профільних спеціалістів нашої компанії. Ми надаємо надійний супровід на протязі всього будівного процесу. Перевіряємо достовірність та правдивість собівартості квартир. Цінотворення базується на:

 1. Класовій деградації житла. Елітне, економ, бізнес. Чим вище клас, тим дорожче буде вартувати квартира.
 2. Локації. В центральних зонах міста нерухомість завжди дорожча. Престижність району також відображається на ціні. Важливу роль відіграє і інфраструктура, транспорті розв'язки та інші зручності.
 3. Технології, що застосовуються при будівництві. Якщо споруда складається з цегли чи моноліту, то вона буду цінуватися дорожче, чим, наприклад, панельна конструкція.
 4. Етапності завершення. Купити новобудову дешевше можна в споруді, що має стадію завершеності в 30-50%. Готовий простір буде вартувати набагато дорожче.

Первинка будь-якої технології будування та локалізації, що презентує наш сайт – це сучасні квартири з поліпшеним функціоналом, зручним плануванням. Власники квартир, що вже здійснили свій вибір, скориставшись нашими послугами, встигли оцінити якість новобудови на Дом Риа та сервісу. Про це свідчать їхні відгуки, що виложено на сторінці. Ознайомитись з ними може кожний бажаючий.