Главная / Обзор СМИ

Як айтівцям вчити англійську з нуля

19:40 | 09.05.2023
Як айтівцям вчити англійську з нуля
Потрапити та розвиватися в IT без інглішу дуже важко. Але навіщо відкладати кар’єру, доки вчишся?

Це Анастасія Машталяр, СЕО Solid English School. Сьогодні я розповім, які онлайн курси англійської мови підійдуть тим, хто вчить мову з нуля.

Чому інгліш важливий для айтівців

Хороша англійська допоможе пройти співбесіду в IT-компанію, виділити тебе серед інших кандидатів та отримати бажаний офер. Якщо ти вже працюєш в IT, це аргумент для роботодавця підвищити тобі платню. До того ж ти виглядаєш більш професійно в очах іноземних колег та замовників і менше стресуєш на мітах. А ще не треба щоразу юзати Google Translate, тому саму роботу виконуєш в рази швидше.

У Solid ми прокачуємо англійську з нуля й одразу готуємо тебе для роботи в IT. Тобі не потрібна додаткова підготовка, щоб навчатися у нас. 

Кому підійде курс IT Starter

IT Starter – це онлайн-курс, що містить 24 топіки. Ти вивчиш основні граматичні структури, IT-лексику таа прокачаєш навички розуміння на слух. В результаті ти навчишся спікати на daily meet та чатитися з колегами без перекладача.
На курсі ми багато слухаємо та дивимося аудіо- та відеоматеріалів про IT-проєкти. Всі аудіо ми записували з нейтивом. Так ми впевнилися, що айтівціям, які навчаються з нуля, мова буде зрозуміла, а контент – корисним.
Курс підійде тим, у кого нульовий рівень інглішу, і хто хоче за короткий час апнути його з кваліфікованим тічером та дізнатися найголовніше, що знадобиться у роботі.

Кому я раджу «Відеокурс»

«Відеокурс» – це авторська програма англійської для айтівців, що вмістила концентрацію мого досвіду рекрутера та тічера. Його можна проходити з початковим рівнем інглішу. Курс містить 39 уроків, тривалість кожного з них – до десяти хвилин.

Ось переваги «Відеокурсу»:
  • підлаштовуй під свій графік;
  • повертайся до тем, які варто повторити;
  • навчайся у своєму темпі;
  • Отримуй зворотній звʼязок від тічера по домашкам і питанням;
  • Обирай комфортний для тебе пакет навчання з практичними уроками або без них. 
Єдиний недолік цього курсу в мові, якою я говорила до повномасштабного вторгнення. Але 2023 року ми плануємо перезапуск.

На «Відеокурсі» ти:
  • вивчиш 250 слів та виразів на робочу тематику, що допоможуть доносити свої думки англійською;
  • зрозумієш, як писати імейли;
  • дізнаєшся, як представляти свою частину роботу, професійно дякувати та давати фідбек;
  • зрозумієш, як проходити співбесіди на інгліші в IT-компанії;
  • дізнаєшся, як вести смолтоки з іноземними колегами та клієнтами.

Я раджу «Відеокурс» тим, кому важко комітитися на тривале навчання з фіксованим графіком. Попри те, що це курс в записі, у тебе все одно будуть домашки. Ще після кожного заняття ти отримуватимеш матеріали уроку та лінки на додаткові ресурси, наприклад, онлайн-тренажери слів, корисні відео, тести на перевірку і закріплення знань.

На цьому курсі ти можеш купити різні пакети й навчатися самостійно або додатково отримати 4 або 8 практичних занять із тічером. 

Школа англійської мови Solid допомагає IT-фахівцям прокачати інгліш для роботи. Наші курси розробляли методисти разом із розробниками, QA, HR, PM, Scrum Master, UI/UX designer, DevOps і Marketing Specialist. Перед початком навчання на безплатній консультації наш менеджер допоможе підібрати правильний курс, в залежності від твого рівня англійської. You can learn IT!