Главная / Обзор СМИ

Як взяти напрокат авто бізнес-класу

20:18 | 30.01.2021
Як взяти напрокат авто бізнес-класу

Сьогодні автомобіль став обов’язковим атрибутом образу ділової людини. Елітні машини створюються для тих, кого не задовольняє пересування звичайним транспортом. Елегантні Toyota Camry, стрімкі Volkswagen Passat, маневрові Ford Mondeo, високотехнологічні Honda Accord – ці та інші авто підкреслять статус і фінансові можливості свого власника, сприяють створенню завершеного образу успішного бізнесмена. Ці моделі відзначаються не тільки солідним зовнішнім виглядом, а й високим рівнем комфорту та безпеки.

Оренда авто бізнес-класу – оптимальне розв’язання нагальних проблем

Іноді трапляються ситуації, коли власна машина знаходиться на СТО чи запланована бізнес-подорож до іншого міста або країни. Зберегти звичний комфорт і швидкість під час пересувань за таких обставин допоможе орендований автомобіль.

Таким транспортом можна скористатися, коли важливо справити враження на ділових партнерів або запланований святковий захід. Дехто бере напрокат машину відповідної марки перед купівлею, щоб дізнатися особливості її «поведінки» на трасі. Отже, оренда авто бізнес-класу у Києві допомагає розв’язувати багато задач, а головне – підкреслює статус тимчасового власника, позитивно впливає на ділових партнерів або потенційних клієнтів.

Як взяти автомобіль бізнес-класу напрокат

У Києві та в інших містах України пункти, де пропонують машини в оренду, розташовані у великих транспортних хабах – в аеропортах Бориспіль і Жуляни, біля залізничного вокзалу «Київ Пасажирський» та в інших місцях. Водій може замовити подачу машини на вказану адресу у визначений час.

Щоб взяти авто в оренду, клієнту необхідно виконати кілька дій:

  • вибрати модель на сайті компанії, визначитися з умовами оренди та відправити заявку;
  • протягом години отримати підтвердження на електронну пошту;
  • зберегти документ, роздрукувати його та пред'явити в пункті прокату. Менеджер уточнить деталі, оформить договір і віддасть ключі від машини, яку можна буде одразу забрати.

У разі потреби можна замовити машину напрокат телефоном або в офісі компанії без попередніх домовленостей.

На формування остаточної ціни послуг оренди впливають такі фактори:

  • тип автомобіля та його комплектація;
  • терміни оренди;
  • замовлення додаткового сервісного обслуговування (подача на визначене місце, розширення страховки тощо).

У будь-якому разі оренда автомобіля високого класу – це вигідна фінансова інвестиція у власний статус.

Як вибрати компанію для оренди авто

Сьогодні в цьому сегменті послуг працює кілька організацій. Вибирати оптимальний варіант варто виважено та звертаючи увагу на такі питання:

  • чи є в наявності у компанії власний парк автомобілів різних класів;
  • чи гарантоване сервісне обслуговування на період оренди;
  • чи застраховані автомобілі та чи потрібно за це додатково сплачувати;
  • як укомплектовані машини, чи можна скористатися додатковими сервісами, наприклад поставити дитяче крісло, взяти напрокат камеру GoPro.

Прикладом такої компанії, яка працює в Києві та має представництва в інших великих містах України, є NarsCars. Вона пропонує своїм клієнтам гнучкі умови бронювання, співпрацює з іноземцями, з юридичними особами. Компанія забезпечує повне сервісне обслуговування авто на період прокату. Консультаційна підтримка здійснюється цілодобово. Усі автомобілі бізнес-класу, які пропонуються для оренди, виглядають презентабельно й акуратно, своєчасно проходять технічний огляд. Автопарк складається з нових машин або таких, що були в експлуатації до двох років.

Варто звернутися до компанії NarsCars, щоб забронювати свою ідеальну машину в Києві на потрібну дату.