YouControl надав безплатний доступ до повноцінного моніторингу бізнесу

YouControl надав безплатний доступ до повноцінного моніторингу бізнесу

З 29 серпня будь-який користувач системи YouControl зможе поставити безкоштовно на моніторинг десять компаній або ФОП та отримувати сповіщення про зміни. Окрім реєстраційний даних з ЄДР на мейл будуть також приходити дані про податкові борги, санкції щодо зовнішньоекономічної діяльності та судові справи.

Нещодавно YouControl взяв участь у зустрічі у державному підприємстві “Національні інформаційні системи”, де разом з іншими учасниками ринку обговорили аспекти створення сервісу, що попереджатиме громадян про зміни у їх бізнесі. І вже цього тижня держпідприємство розпочало щоденні оновлення даних про компанії та фізосіб-підприємців на державному порталі відкритих даних. Зокрема, в них міститься коротка інформація з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Розробники YouControl вирішили доповнити дані та запровадили повноцінний безкоштовний моніторинг компаній та ФОП.

Відтепер користувачі зможуть отримати щодо обраних 10 компаній такі сповіщення:

  • про реєстраційні зміни (керівник, адреса, вид діяльності (основний КВЕД), назва)
  • про юридичний стан (перебуває чи ні в процесі припинення);
  • про початок процедури банкрутства компанії;
  • про стан розрахунків з бюджетом (появу податкового боргу, права застави на майно, анулювання реєстрації платників ПДВ, перехід на єдиний податок тощо);
  • про заборону на зовнішньоекономічну діяльність або індивідуальний режим ліцензування відповідно до санкцій Міністерства економічного розвитку і торгівлі;
  • судові справи, призначені до розгляду, в яких фігурує певна юридична особа.

“Відстеження змін у своїй компанії дозволяє вберегти її від рейдерських захоплень. Але ми вирішили не зупинятись на цьому, а використати потужності моніторингу на повну. Він дозволить бізнесу тримати під контролем своїх партнерів, гнучко реагуючи на зміни в їх діяльності. Така можливість зекономить і час, і гроші українським бізнесменам”, ‒ коментує засновник YouControl Сергій Мільман.

За статистикою, підприємства аграрної сфери піддаються найбільшому ризику рейдерських атак. Торгові, промислові та будівельні компанії теж в зоні ризику. Максимально привабливі для загарбників компанії, які володіють великим обсягом нерухомості та/або землі. А якщо у компанії великий податковий борг – то її досить легко підставити.

Щоб підключити моніторинг компаній, достатньо зареєструватись на сайті YouControl та натиснути на відповідну кнопку в досьє юрособи або ФОП. Сповіщення про зміни прийдуть на вказану при реєстрації електронну пошту.


Для довідки.
YouControl — аналітична система, що з 50 джерел формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Унікальна технологія YouControl дозволяє за хвилину отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію або ФОП. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни відповідно до даних з офіційних джерел. Система дозволяє бізнесу перевіряти своїх партнерів. А в межах соціальної місії компанія YouControl надає доступ для журналістів та громадських активістів безкоштовно для проведення розслідувань, аналізу держзакупівель, моніторингу декларацій.


Теги: YouControl