Главная / Обзор СМИ

Зігрівайся з E-Zoo: теплі лежанки для собак за теплими цінами

11:21 | 30.10.2021
Зігрівайся з E-Zoo: теплі лежанки для собак за теплими цінами

Осінь - пора, коли хочеться зігрітися і добре виспатися. Саме час придбати чотирилапому пухнастику м’яку тепленьку лежанку, тим більше, що в E-Zoo зараз - справжній листопад знижок на лежанки для собак!

Як вибрати лежанку для собаки?

Лежанка дає улюбленцю відчуття захищеності та психологічної безпеки, привчає до свого місця, дає відчуття власного куточка. А ще на ній значно тепліше та зручніше спати, - здоровий сон для чотирилапого не менш важливий, ніж для людини.

  • Перш за все, потрібно визначитися з розміром лежанки. Як правило, виробники самі зазначають, для собак яких порід підійде та чи та лежанка, - для дрібних, середніх, крупних чи гігантських.
  • Якщо ваш чотирилапий - ще малюк, купуйте йому лежанку на виріст. Орієнтуйтеся на розміри, до яких виростають дорослі особини його породи.

  • Якщо ваш вихованець короткошерстий, на холодну пору ви можете купити до лежанки теплий капюшон чи бортик.
  • Якщо ваш улюбленець має активний і грайливий характер, придбайте йому лежак із міцним чохлом і щільним наповнювачем. Швидше за все, пухнастик захоче погризти його, потоптатись на ньому чи спробувати розкопати його лапами.
  • Звертайте увагу на те, наскільки зручно прибирати вибрану вами модель лежанки. Краще за все запастися кількома знімними чохлами, - їх легко зняти і попрати в машинці, а сама лежанка прослужить значно довше.
  • Вибираючи колір для лежанки, надавайте перевагу тканинам, на тлі яких не буде видно шерсті улюбленця. Навіть якщо ви часто прибиратимете лежанку, це не означає, що на ній не збиратиметься ворс. Тож вибирайте тканини в тон шерсті.
  • Якщо у чотирилапого проблеми з зором, - інколи вони можуть настати через старість, брак в організмі певних вітамінів і поживних речовин чи просто через довгий чубчик, який постійно лізе в очі, - вибирайте такі кольори лежаків, які будуть контрастувати на тлі стіни і підлоги. Це допомагатиме улюбленцеві відразу бачити своє місце.

Широкий асортимент якісних лежанок для собак від всесвітньо відомих брендів - Trixie, Ferplast, Harley and Cho, Croci та багатьох інших - за вигідними цінами і з приємними знижками, ви знайдете в E-Zoo.