Сенатор США за фінансову підтримку обороноздатності України. Декілька слів про Мерфі.

Фіндопомога США
Сенатор США за фінансову підтримку обороноздатності України. Декілька слів про Мерфі.
народний депутат України IX скликання, член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки

У грудні 2013 року один зі ста сенаторів США, стоячи на сцені “Євромайдану” в Києві, сказав: "В історії кожного народу є миті, коли треба робити вибір. Вибір між минулим і майбутнім. Майбутнє України — з Європою, і США — підтримує".

Кріс Мерфі, член комітету Сенату з міжнародних відносин тепер є нев’їздним до РФ — нещодавно сенатор отримав відмову у візі для в'їзду до Росії, куди він повинен був прибути у складі двопартійної делегації Конгресу США.

Мерфі систематично критикує Кремль. І підтримує Україну.
Сенатор, поряд із тим, є членом комітету з асигнувань Палати представників Конгресу США, що в травні цього року затвердив проект закону з підтримкою для України По лінії Держдепу США, Агентства США з міжнародного розвитку та причетних відомств тоді планувалося надати допомогу Україні у сумі $445,7 млн.

Зрештою Конгрес ухвалив проект закону про "Бюджет США на 2019 року на потреби національної оборони" згідно якого кошти в сумі $250 млн нададуть Міністерству оборони США для надання безпекової допомоги Україні. Із цієї суми $50 млн спрямують на летальні види озброєнь.

Але 29 серпня ми чуємо новину про те, що Дональд Трамп доручив команді по нацбезпеці переглянути програму фінансування системи безпеки України. Мерфі оперативно відреагував і я вважаю за потрібне цю реакцію зацитувати:

«Відміна американської допомоги з безпеки Україні була б абсолютним подарунком для росіян. На початку президентських повноважень президента Зеленського це повідомлення підриває здатність українських військових захищатись і надсилає тривожний сигнал про прихильність США. Найкращий спосіб стримувати подальшу російську агресію в регіоні — це допомогти побудувати сильну і незалежну Україну. Натомість ця адміністрація вручає подарунок за подарунком Володимиру Путіну, і нам потрібно розібратися, що саме сприяє цій химерній політиці, яка підриває нашу національну безпеку” — сказав сенатор. Мерфі планує найближчим часом візит до Європи, де має зустрітися з урядовцями і обговорити низку зовнішньополітичних питань. До РФ в рамках цього візиту, як я вже казав, його не пустили.


«Роттердам+». Формула не действует, мифы остаются Госстат заявил о росте цен на недвижимость Експорт ріпаку або «Операція насіння соняшнику 2.0»