Скажене весілля, Шляхетні волоцюги, Припутні — українські комедії на MEGOGO

Кіно на дивані
Скажене весілля, Шляхетні волоцюги, Припутні — українські комедії на MEGOGO

Українське кіно бува швидко закінчується в прокаті. Якщо ви не ходили на нові комедії — велкам! На MEGOGO ви можете скористатися нагодою "бути в хороших" із авторським правом і перерахувати роялті кіношнікам.

Тож, до кіно:

Драйвові львівські «Шляхетні волоцюги» Олександра Березаня – це історія про пригоди львівських батяр (ви чули таке слово, ні? — читайте). 

Бодя та Мірек живуть на початку 30-х під гаслом «Любити Львів, жінок та жарти». Хлопці неочікувано для себе стають опікунами юної Христі, і ця подія надає нових обертів їхньому, і без того насиченому, життю.

Прем’єра фільму відбулася у вересні 2018 року. Головні роли у фільмі зіграли Ірина Гришак (Христя), Іван Шаран (Бодя), Юрій Хвостенко (Мирослав), Павло Кружнов, Олег Примогенов, Ксенія Ніколаєва.


«Припутні» Аркадія Непиталюка — соціально-побутова комедія за п’єсою Романа Горбика, місце дії — обласне передмістя, три файні жіночки: бабця Зіна, торговка Людка, її 20-на донька, та водій таксі Юрко, створюють і комедію і трагедію, і глибинні філософські сенси нашого сьогодення «одномоментно».

У прокат стрічка вийшла у вересні 2017. Головних персонажів у ній зіграли Ніна Набока, Олена Узлюк, Юлія Врублевська, Дмитро Хом’як.


Рекордсмен українського прокату цього року «Скажене весілля» — весела комедія про патріотично налаштований батько видає доньку заміж за темношкірого іноземця. 

Зробіть тещі приємне — Олег Вінник знявся в тому кіно саме для неї.


Перегляд українських фільмів без порушення авторських прав — безпосередній вклад у розвиток свого кіно в своїй державі.

Дивись українське!


Смертельное ЧП в ПриватБанк: первые подробности Собака спасла жизнь заживо похороненному младенцу Cупрун предостерегла украинцев