Главная / Новости

Муніципальний інвестиційний форум «TIME to INVEST»

11:25 | 08.11.2016
Головна / Новости
Муніципальний інвестиційний форум «TIME to INVEST»

23 листопада 2016 року в Регіональній торгово-промисловій палаті (м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79-а) відбудеться муніципальний інвестиційний форум «TIME to INVEST». На форумі обговорюватимуться основні напрямки економічного та інвестиційного розвитку міста, відбудеться презентація інвестиційного потенціалу Кропивницького (муніципальні та бізнес проекти).

Захід ініційовано міською радою Кропивницького. Партнери форуму Центральноукраїнський національний технічний університет, регіональна торгово-промислова палата.

На форум запрошені керівники міністерств та відомств, народні депутати України, представники вітчизняного та міжнародного бізнесу, міжнародних фінансових організацій та фондів.

ОСНОВНІ ТЕМИ інвестиційного форуму «TIME to INVEST»:

  • ощадна енергетика як пріоритет сучасного українського міста;
  • роль туризму у створенні сприятливого інвестиційного клімату;
  • шляхи залучення інвестицій для створення успішного бізнес-середовища;

Організатори сподіваються, що форум стане інструментом для пошуку інвесторів або партнерів, дасть можливість обговорити основні теми і знайти загальні оптимальні рішення, послужить платформою для обміну досвідом та укладення взаємовигідних угод.

Запрошуємо всіх взяти участь в інвестиційному форумі «TIME to INVEST»!

Ознайомитися з програмою інвестиційного форуму і заповнити анкету учасника можна на офіційному сайті Кіровоградської міської ради http://www.kr-rada.gov.ua/.


Матеріал із позначкою Р розміщується на правах реклами. Редакція не несе відповідальності за достовірність даної інформації.
Теги: TIME