Римський клуб проведе в Unit.City Конференцію наукової молоді #YSC 2.0

Римський клуб проведе в Unit.City Конференцію наукової молоді #YSC 2.0
5 квітня 2019 року Українська асоціація Римського клубу спільно з Київським Міжнародним Економічним Форумом проведе у новому кампусі Unit.Verse першого в Україні інноваційного парку UNIT.City Конференцію наукової молоді #YSC 2.0 «Економічне майбутнє України».

 
Головні теми:
✔Економічна політика і держуправління
✔Бізнес і підприємництво
✔Особистісний розвиток 
 
Участь для студентів та викладачів є БЕЗКОШТОВНОЮ. Відбір учасників відбувається за результатами конкурсу.
Наша мета – допомогти талановитій українській молоді стати архітекторами власного майбутнього і успіху країни. Дати перспективним науковцям та молодим підприємцям цінні дороговкази й об’єднати навколо ідей збалансованого та соціально орієнтованого економічного розвитку. 
 
#YSC 2.0 об’єднає понад 400 талановитих студентів-економістів, викладачів і дослідників з провідних університетів з усієї країни. В центрі уваги будуть глобальні тренди і виклики 2019 року, місце України на економічній мапі світу, економічна стратегія держави та секрети успішного підприємництва. 
 
Спікери заходу – провідні міжнародні і українські економісти, науковці, виробники та підприємці, а також народні депутати України. Учасники #YSC 2.0, зокрема, почують виступи співпрезидента Римського клубу (2012-2018 рр.) та співавтора ювілейного звіту РК «Come On!» Ернста Ульріха фон ВАЙЦЗЕКЕРА, засновника «Іншого Канону» та автора перекладеної 20-ма мовами книги «Як багаті країни забагатіли і чому бідні залишаються бідними», що входить до ТОП-50 найвпливовіших економічних книг за останні 100 років, професора Еріка РАЙНЕРТА, інших видатних економістів, підприємців та експертів.
На учасників #YSC 2.0 також очікує можливість отримати відповіді на свої питання під час Q&A-сесії і новий конкурс економічних публікацій від Української асоціації Римського клубу. Родзинкою вечора стане екскурсія інноваційним містечком UNIT.City з відвідуванням одного з кращих в світі навчального ІТ-центру UNIT Factory
 
Реєстрація: https://goo.gl/6E8kb3
Програма: https://goo.gl/Sd5gbs
Захід у фб: https://goo.gl/VSDKSC
Як це було у минулому році дивіться у відео-сюжетах:
✔ICTV: https://goo.gl/w4qdVL , https://goo.gl/6DQYKJ
✔5канал: https://goo.gl/nsMHRG
✔Прямий: https://goo.gl/Y47a44
✔8 канал: https://goo.gl/ZuL8eF
✔ObozTV: https://goo.gl/s3WuA4
✔IdealistMedia: https://goo.gl/ucxs9k