В Україні стартувала громадська ініціатива #стокгольм

#стокгольм: перемога кожного з нас
#стокгольм: перемога кожного з нас
Для України, як ніколи, має значення кожна перемога — і на державному рівні, і калейдоскоп маленьких перемог кожного з нас. Громадська ініціатива #стокгольм запрошує всіх бажаючих взяти участь у створенні карти перемог українців, історій, які щодня змінюють життя окремих людей, а разом — майбутнє нашої країни. Сьогодні саме час для того, щоб кожен з нас згадав свою особисту перемогу, свій персональний маленький #стокгольм.

Чому #стокгольм?
28 лютого 2018 року ми відстояли свою економічну незалежність: Стокгольмський арбітраж виніс рішення на користь України в суперечці з російською державною корпорацією "Газпром". Економіка України отримала 4,7 млрд. USD прямих компенсацій і, водночас, були відхилені претензії опонентів на суму до 80 млрд. USD. Ця перемога — одна з визначальних в сучасній історії України. Однак, як це часто відбувається з доленосними подіями, її значення стає помітним лише згодом.

Чому зараз?
28 лютого 2019 року — перша річниця стокгольмського досягнення. Ця перемога була отримана всупереч труднощам і була б неможлива без десятків, сотень, тисяч маленьких щоденних перемог звичайних українців, які не скорилися обставинам, а продовжували не тільки сподіватися на краще, але й діяти та перемагати. Рік тому сорок мільйонів українських стокгольмів склалися, зрештою, у єдиний великий #стокгольм.

Персональний #стокгольм був у житті кожного з нас, навіть, якщо ми його не помітили вчасно. Пропонуємо змінити це.

В рамках громадської ініціативи #стокгольм на сайті кожен українець може залишити історію своєї перемоги, вагоме приватне значуще досягнення, якого вдалося досягти незважаючи на перешкоди і всі негаразди. Кращі з історій оприлюдниватимуться на сайті, а також на FB-сторінці інціативи 

Поділіться вашими особистими досягненнями з усім суспільством. Про вас дізнається уся країна!