Главная / Мнения

Відкритий лист прем'єр-міністру України

16.06.2016
Відкритий лист прем'єр-міністру України
Адвокат, управляющий партнер Международного правового центра
Вельмишановний Володимире Борисовичу!
Український бізнес та іноземні інвестори високо цінують Ваші зусилля щодо наведення ладу в роботі Державної фіскальної служби України.
Бізнес в цілому підтримує Вашу ідею публічно розглянути випадки неправомірних дій співробітників ДФСУ щодо платників податків та введення в українське законодавство норми про персональну відповідальність посадових та службових осіб податкового органу.

На українсько-шведському економічному форумі Ви заявили, що Вас цікавлять випадки неправомірного використання норм законодавства проти бізнесу.

Я, як адвокат ТОВ «Савік Шустер Студія», готовий публічно надати задокументовані, в тому числі і під час судового розгляду, докази щодо фактів грубого порушення посадовими особами податкового законодавства, які стосуються виключно процедур адміністрування, а саме: призначення перевірки, оформлення результатів перевірки, передачі матеріалів, які стали підставою для порушення кримінального провадження, та процедур адміністративного розгляду скарги підрозділами Державної фіскальної служби України.

Публічно обіцяю, що при розгляді матеріалів даної справи буду опиратися виключно на юридичні факти виключивши популізм, емоції та політичну складову.

З повагою та надією на публічну зустріч,
Ярослав Романчук Адвокат,
керуючий партнер Міжнародного правового центру EUCON
ЗМІ виявили помилки в розслідуванні МЕРТ щодо сірчаної кислоти В Польше значительно выросла неприязнь к украинцам и немцам "Соєві війни" завершилися перемогою компромісного рішення, – журналіст