Главная / Технологии

Нові алгоритми Facebook ріжуть охоплення. Де шукати альтернативу?

01.02.2018
Нові алгоритми Facebook ріжуть охоплення. Де шукати альтернативу?
Основатель компании Genius Marketing
12 січня засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг розмістив на своїй сторінці пост, який змусив інтернет-підприємців замислитися. Мільярдер вказав, що в 2018 році принцип роботи новинної стрічки повністю змінюється. Головна мета Facebook – об'єднувати людей і робити їх спілкування максимально зручним. Сотні рекламних оголошень у стрічці, на думку Цукерберга, не відповідають цим принципам.
Тепер охоплення повідомлень від бізнес-сторінок значно зменшиться. Для багатьох бізнесів Facebook був основним джерелом трафіку. Зараз же, щоб потік клієнтів не скорочувався, підприємцям варто знайти нові способи їх залучення. Можливо, альтернативні варіанти згодом стануть навіть ефективнішими за Facebook. Telegram – один з найпопулярніших інструментів на сьогодні.

Ще в травні 2017 року на Лабораторії Онлайн Бізнесу – найбільшому саміті з інтернет-маркетингу в Східній Європі – активно обговорювалось впровадження месенджерів у воронки продажів. Через 8 місяців можна зробити висновок, що саме Telegram найбільш зручний для використання в інтернет-маркетингу.

Це розуміють і самі розробники, судячи з останніх подій. 31 січня з'явилася інформація, що в месенджері скоро буде стрічка новин, як у соцмережах. Уважні користувачі виявили функцію у версії додатка для MacOS. Стрічка являє собою окремий чат. Користувач може додавати цікаві канали та читати актуальні новини в одному місці.

Незабаром функція зникла з програми. Можливо, до офіційного релізу принцип роботи буде змінено. 


Поява "фіда" в Telegram може зробити цей месенджер найпопулярнішим інструментом інтернет-маркетингу в 2018-му. Із впровадженням стрічки розробники точно додадуть нові рекламні інструменти. Завдяки новим функціям цей додаток стає чудовою альтернативою Facebook.
Telegram для бізнесу: 5 методів використання Ukrainian Blockchain Day – отличная возможность разобраться в криптовалютах, трейдинге и блокчейн технологиях Представители Кабмина и ВР выступят на крупнейшей в Украине блокчейн-конференции