Головна Криптовалюти Маніпуляції на Hyperliquid та нові регуляції криптовалют в Україні

Маніпуляції на Hyperliquid та нові регуляції криптовалют в Україні

маніпуляції на Hyperliquid, нова пропозиція з регулювання криптовалют в Україні та «епоха стейблкоїнів» 

Редакція Incrypted підготувала новий дайджест, присвячений ключовим подіям у сфері Web3 за минулий тиждень. У ньому обговорюються плани президента США Дональда Трампа щодо створення біржового фонду у співпраці з криптобіржею Crypto.com, потенційний запуск стейблкоїнів від Fidelity, World Liberty Financial та штату Вайомінг, маніпуляції кита на біржі Hyperliquid, що призвели до загрози ліквідації, нова модель регулювання крипторинку в Україні та багато іншого.

Про це розповідає Бізнес • Медіа

Динаміка цін на біткоїн

З початку тижня курс біткоїна демонструє позитивну динаміку, що підвищує настрої учасників ринку, а індекс страху і жадібності відзначився зростанням до 45. Водночас складність майнінгу біткоїна зросла на 1,43%, а на момент написання актив торгується за ціною $83 397, за даними TradingView.

Перспективи та інвестиції в біткоїн

Біткоїн продовжує привертати увагу великих фінансових установ. Standard Chartered замінив акції Tesla на біткоїн у своєму індексі Magnificent 7. Аналітики CryptoQuant акцентують на ключових цінових рівнях для інвесторів, вказуючи на те, що біткоїн перебуває на критичному етапі, визначаючи можливість корекції або переходу в ведмежий ринок.

«Біткоїн може стати найбільшою фінансовою можливістю в історії» – Роберт Кійосакі.

На тлі зростання інтересу до біткоїна, японська фірма Metaplanet придбала 150 BTC на суму $12,6 млн, тоді як французька компанія The Blockchain Group витратила $51 млн на придбання 580 BTC. У той же час GameStop оголосила про використання біткоїна як резервного активу.

Важливою темою залишаються маніпуляції на крипторинку. Так, анонімний трейдер зумів підробити результати ставок на платформі Polymarket, що викликало обурення в криптоспільноті.

Крім того, представники крипторинку в Україні анонсували нову модель регулювання, що дозволить розподілити повноваження між НКЦПФР та НБУ, що має на меті забезпечити стабільність та захист прав споживачів.