Главная / Украина

Миколаїв промисловий. У чому головна задача влади

27.10.2019
Слуга Народу
Миколаїв промисловий. У чому головна задача влади
народний депутат України IX скликання, член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Миколаїв називали містом корабелів. Колись.
Тепер я вже й не пригадаю бодай просто нейтральних характеристик в суспільному уявленні. Лише негатив звідусіль. Просто загугліть по картинках запит “В Миколаєві”.

Суднобудування в Миколаєві, як і в цілому по Україні, майже згинуло. Тим не менше, можу вас запевнити: Миколаїв ще має потенціал у цій галузі. Тут і досі зберігається важливий для України блок оборонної промисловості. Миколаївцям є чим пишатися — ми робимо свій помітний внесок, не лише зміцнюючи обороноздатність України, але й конкуруючи на зовнішніх ринках.

Потужність миколаївських оборонних підприємств, професійність й відданість своїй праці науковців і робітників я бачив, коли нещодавно відвідував їх як народний депутат України (дякую за цю довіру виборцям на 129 окрузі).

Я був на Миколаївському авіаремонтному заводі, мав зустрічі з керівником і Миколаївського бронетанкового заводу та з очільником ДП «Зоря» — «Машпроект» Миколою Тройничем, з яким обговорювали розширення ринку збуту, підняття заробітних плат співробітникам підприємства, передачі спортивного комплексу «Зоря» на баланс міста Миколаєва

«Зоря» — «Машпроект» здатна потягатися із такими світовими гігантами, як «Дженерал Моторс» чи «Роллс-Ройс». Українські газотурбінні двигуни встановлені на військових кораблях США, Греції, Індії та інших держав. З Індією в нас взагалі давні тісні стосунки — «Машпроект» постачає до Індії двигуни вже понад 20 років.
Бойові дії в Україні не поставили на цих відносинах хрест. Нещодавно були підписані чергові контракти, реалізацією яких підприємство буде займатися протягом усього наступного року. Надалі ж можливе створення спільного підприємства, аби на території Індії здійснювати капремонт газових турбін індійських військових кораблів, адже кожна турбіна потребує його після 30 тис. годин роботи.

Миколаївські спеціалісти вдосконалюють продукцію та радують новими розробками. Цього року це система віддаленого моніторингу двигуна, яка дозволяє дистанційно спостерігати за роботою двигунів і оперативно діагностувати, що дає змогу оцінити його стан та запобігати аваріям.

«Миколаївський бронетанковий завод», який ремонтує БРДМ-2, БТР-70 та БТР-80, за п’ять років він передав українській армії більше 400 відновлених бойових машин. І зараз відновлює бронетранспортери та броньовані розвідувально-дозорні машини, встановлюючи на них сучасну навігаційну апаратуру, цифрові радіостанції та інше обладнання. Підприємство розробило низку модифікацій бронемашин: командно-штабну машину «Світязь», бойові розвідувальні машини «Хазар» і «Мангуст».

Переконаний, що це миколаївське підприємство ще гідно представить Україну на міжнародному ринку. Адже ще до початку конфлікту бойових дій в Україні, коли підприємство завантажили держзамовленнями, ми змогли вразити витривалістю своєї техніки іноземців – Саудівську Аравію, ОАЕ та Ірак. Наш БТР -70ДІ проїхав три тисячі кілометрів в Саудівській Аравії і не зав’яз у пісках там, де загрузли машини конкурентів. Цей БТР оснащений двома двигунами, що дозволяє йому не лише розвивати швидкість понад сто кілометрів на годину, але й продовжити пересуватися на одному двигуні якщо один з агрегатів буде виведено з ладу.

«Миколаївський авіаремонтний завод» ремонтує транспортні Іл-76МД, та Іл-78, тактичні бомбардувальники Су-24, а цього року отримав замовлення на ремонт літака-амфібії Бе-12, який в 2014 році вдалося перебазувати з окупованого Криму. На підприємстві працюють хороші спеціалісти. Тут ремонтують двигуни і допоміжні силові установки, а також освоїли самостійне виробництво низки деталей та вузлів для бойових літаків і окремих елементів фюзеляжу. За п’ять років відремонтували десяток літаків, у тому числі — у польових умовах відновили хвостову частину літака, який отримав бойові ушкодження.

Я гадаю, що ще є шанс відродити «Миколаївський суднобудівний завод», і він зможе забезпечувати оборонні потреби країни. Миколаївці знають, що це державне підприємство має значні проблеми, і тут роками не виплачувалися борги із зарплатні. Для того, аби виплатили 86,5 млн. грн. боргів, знадобилося доручення Президента України Володимира Зеленського.

Влітку на завод для виконання ремонтних робіт (у тому числі – двигунів та носову десантної апарелі) зайшов середній десантний корабель ВМС України «Юрій Олефіренко». Але такі замовлення мають стати системними. Для вирішення ж проблем, які виникли у цього підприємства, потрібен цілий комплекс рішень. У тому числі — так би мовити, непопулярних. Звісно, можна зітхати про велич миколаївських суднобудівних заводів, на яких будували навіть авіаносці, згадувати значні оборонні замовлення. Та ми ж розуміємо, що на новому етапі історії такої кількості замовлень вже не дочекатися. Власне, таких потреб в самої України вже нема. І великі площі заводів, побудованих за радянських часів, часто лише зменшують їхню конкурентоздатність.

«Миколаївський суднобудівний завод» — велике за площею та кількістю об`єктів, але низьке за ефективністю підприємство. Його потрібно позбавити зайвих об’єктів, у тому числі — непрофільних активів (бази відпочинку, готель, будинок культури тощо). За підрахунками «Укроборонпрому», до складу якого входить підприємство, продати або віддати у комунальну власність можна сміливо 2/3 підприємства. А для ремонту кораблів українського ВМФ цілком достатньо і третини нинішньої площі.

Важливо усвідомити, що ми можемо пишатися не лише заводами-гігантами, які свого часу забезпечували потреби значно більшої країни. Ми можемо пишатися досягненнями наших спеціалістів, їх здатністю створювати конкурентну продукцію чи вмінням ефективно модернізувати наявну військову техніку. Недарма саме ці золоті руки і кмітливі голови приваблюють іноземні компанії, які охоче беруть українців на роботу. Відтак, наша спільна задача — зробити так, аби на цих підприємствах залишалися працювати висококласні спеціалісти. Не важливо — чи це велетенська «Зоря» — «Машпроект» чи значно менший «Миколаївський бронетанковий завод» або «Миколаївський авіаремонтний завод».


Топ-менеджер "Нафтогаза" привел аргументы несостоятельности позиции "Газпрома" о "нарушении баланса" Стокгольмским арбитражем Основной информатор в деле об импичменте Трампу ответил президенту США Штаб ООС заявил о провокации в районе разведения сил в Петровском