Главная / Украина

Траси Львів-Тернопіль більше немає

17:13 | 11.09.2017
Головна / Украина
Траси Львів-Тернопіль більше немає
Дороги національного значення Н-02 Тернопіль-Львів більше не існує. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомляє ТОВ “Техно-Буд-Центр”.

"Відтепер до Львова з Тернополя веде дорога міжнародного значення М-09 Тернопіль - Львів - Рава-Руська (на Люблін), така її офіційна назва згідно постанови уряду України. Роботи на М-09 тривають. Зараз ТОВ “Техно-Буд-

Центр” працює на ділянці протяжністю 14 км від Довжанки в напрямку Львова. Паралельно тривають роботи з фрезерування дорожнього полотна, проводиться регенерація та стабілізація основи методом холодного ресайклінгу та влаштовується нижній вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття. 

Роботи по основі виконує самохідна дорожньо-будівельна машина ресайклер Wirtgen WR 240, наші робітники лагідно кличуть його Рекс. Трохи цифр, відфрезеровано 10 км, проведено регенерації 5 км, шар асфальтобетону - 5 км. 

Продовжуються роботи з асфальтування в селі Озерна. Рух ділянкою ремонту ускладнений, дуже просимо водіїв слідкувати за дорожніми знаками та відноситись з розумінням до праці дорожників. Вибачте за тимчасові незручності", – йдеться в повідомленні.