Главная / Украина

Зеленский сделал важное заявление про пенсий в Украине

11:19 | 02.04.2020
Головна / Украина
фото - зеленский про пенсии
фото - зеленский про пенсии
Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что народные депутаты проголосуют за изменения в государственный бюджет на 2020 год, которые позволят осуществлять индексацию пенсий. Об этом в четверг, 2 апреля, сообщает издание "Бизнес.медиа" со ссылкой на источник. 

"Сегодня состоялось заседание правительства, на котором принято несколько важных решений. Спасибо за поддержку инициативы о ежемесячной доплате в размере 500 гривен людям, старше 80 лет. Понимаем, что это не идеал, но людям станет немного легче. Еще хочу отметить решение о выплате в этом месяце 1 тыс. грн тем гражданам Украины, которые имеют пенсию меньше 5 тыс. грн. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Дорогі українці! До Києва прибув черговий вантаж із Китаю – це кілька десятків тисяч респіраторів, стільки ж костюмів захисту, 300 тисяч експрес-тестів, а також 40 тисяч пар захисних окулярів. Крім цього, окремою доставкою до України вже прибули 100 тисяч ПЛР-тестів. Підкреслю, цей і всі попередні вантажі рівномірно розподіляються та відправляються до кожного регіону України. Також сьогодні відбулося засідання уряду, на якому ухвалено декілька важливих рішень. Дякую за підтримку ініціативи про щомісячну доплату в розмірі 500 гривень людям, старшим 80 років. Розуміємо, що це не ідеал, але людям стане хоч трішечки легше. Крім того, хочу відзначити рішення про виплату в цьому місяці 1 тисячі гривень тим громадянам, які мають пенсію менше 5 тисяч, а також певним вразливим категоріям населення. Важливою є й запланована на 1 травня 2020 року індексація пенсій. Усі ці ініціативи потребують ухвалення змін до Державного бюджету України. Переконаний, що народні депутати найближчими днями проголосують за ці зміни та не заберуть у людей таку важливу підтримку. Зберігаймо спокій та холодну голову. Залишаймося вдома! Пляжі ніхто не вкраде й пісок вагонами не вивезе. Парки нікуди не зникнуть. Прогулянки – почекають. Ми – українці. Ми вистоїмо. І обов’язково відзначимо нашу спільну перемогу на площах, у парках, на пікніках і пляжах. Але цієї перемоги треба дочекатися.

Публикация от Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

А также определенным уязвимым категориям населения. Важна и запланированная на 1 мая 2020 года индексация пенсий. Все эти инициативы требуют принятия изменений в государственный бюджет Украины. Я уверен, что народные депутаты Украины в ближайшие дни проголосуют за эти изменения и не заберут у людей такую очень важную поддержку", - заявил Владимир Зеленский.