Главная / Вибори 2019

"ДемАльянс" та Об’єднання «Самопоміч» ідуть на вибори разом

18:52 | 09.10.2018
"ДемАльянс" та Об’єднання «Самопоміч» ідуть на вибори разом
Автор: Сергей Набок
Київ. Київський міський будинок вчителя. 9 жовтня 2018 року.

Щойно завершилася прес-конференція за участі представників партій "ДемАльянс" та Об’єднання «Самопоміч», на якій сили уклали Угоду про політичний союз.

Політсили декларують "неолігархічну" природу союзу та мають наміри розширювати коаліцію, задля висування у лютому 2019 єдиного кандидата на президентських виборах.

Наразі обидві партії схвалили у статусі єдиного кандидата Андрія Садового.

"Наша спільна мета — це перемога на президентських виборах, щонайменше 100 мандатів на виборах до Верховної Ради і перемога на виборах в органи місцевого самоврядування", — Андрій Садовий.

Василь Гацько, співголова партії "ДемАльянс" та Андрій Садовий, голова партії Об’єднання "Самопоміч" заявили про формування спільної команди із організації виборчих процесів по всій країні у найближчі два тижні.

"Чому ми сьогодні зібрались біля будівлі, в якій 100 років тому засідала Центральна Рада? Тому що ми добре вивчили уроки історії. Чи є універсальна формула перемоги? Мабуть, ні. Проте я точно знаю рецепт поразки: розпорошеність, нарцисизм і неготовність політиків служити інтересам держави. Попереду багато робити, але я вірю в наш успіх!", — Василь Гацько

"Ми мали тривалий, але продуктивний переговорний процес і дуже раді, що колеги із Самопомочі так само як і ми, готові ставити інтереси країни вище персональних амбіцій. Ми маємо на меті об'єднати всіх неолігархічних демократичні сили для участі у президентській, парламентській та місцевій виборчих кампаніях. Що стосується визначення єдиного кандидата в президенти, то ми маємо формулу, коли він буде обраний з поміж тих, хто відповідає нашим цінностям, зокрема, мова йде і про Андрія Садового, якого вирішили підтримувати ДемАльянс та Самопоміч" — член партії  "ДемАльянс" Віталій Безгін