Главная / Вибори 2019

“Україна — не шахівниця для гри сильних світу цього”! — Галасюк про захист українського бізнесу.

05.11.2018
“Україна — не шахівниця для гри сильних світу цього”! — Галасюк про захист українського бізнесу.

Парламентський Комітет з питань промислової політики і підприємництва наполягає на невідкладному розгляді пакету законопроектів для зняття тиску на малий та середній бізнес, пов'язаного із перевіркою трудових відносин (реєстр. №№ 5711, 6489, 7326, 8277). На цьому під час Погоджувальної Ради наголосив Голова Комітету, заступник Лідера РПЛ з економічної політики Віктор Галасюк.

"Як і весь український малий і середній бізнес, наш Комітет виступає за детінізацію трудових відносин, але це жодним чином не має обертатися штучними утисками, необґрунтованими перевірками, корупційним тиском на українських підприємців. Сьогодні з усіх регіонів звертаються із тим, що цим інструментом зловживають", — розповів нардеп.

Крім того, Галасюк відзначив важливість прийняття пакету законів про торговельний захист України від субсидованого та демпінгового імпорту.

"Іноземні виробники сьогодні заходять на український ринок "як ніж у масло". Знищують українську промисловість. Кожна країна бореться за інвестиції, ринки, сировину, робочі місця. Тільки Україна у цьому виступає не суб'єктом, а об'єктом — шахівницею, на якій сильні світу цього розігрують свою гру! Тому нам треба це виправляти — запроваджувати відповідний торговельний захист, захищати економічний кордон України, створювати привабливі умови для інвестицій та розвитку промисловості всередині країни. Тому треба терміново прийняти Промисловий пакет реформ!" — пояснив він.

Комітет з питань промислової політики та підприємництва, за словами депутата, готує на наступний сесійний тиждень законопроект про безкоштовне підключення до інженерних мереж. Аби підняти українську промисловість, зарплати і доходи українців, Також Галасюк закликав “нарешті прийняти в цілому закон "Купуй українське, плати українцям!"”.


Нафтогаз намерен выплатить Витренко 4 млн долл премии "Слуга народа" рискует не попасть в Раду из-за Шульмейстера Организация выборов президента обойдется в 257 млн грн