Дія.QR знову доступний для замовлення у додатку «Дія»

З 16 січня у додатку «Дія» знову стала доступною можливість замовляти «Дія.QR» для державних установ та малого і середнього бізнесу. Завдяки цій функції організації і компанії можуть легко отримувати копії цифрових документів від клієнтів без необхідності надання паперових оригіналів.

Про це розповідає Бізнес • Медіа

Переваги використання «Дія.QR»

«Дія.QR» активно застосовується в центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), навчальних закладах, готелях, автосалонах та ветеринарних клініках. Ця технологія дозволяє зручно та швидко передавати документи через додаток «Дія» у форматі PDF безпосередньо на електронну пошту організації.

Як працює «Дія.QR»

  1. Клієнт сканує QR-код організації.
  2. У додатку «Дія» відкривається запит на відправку потрібного документа.
  3. Клієнт підтверджує запит за допомогою «Дія.Підпис».
  4. Автоматично створюється чернетка листа з вкладеним документом та вказаною електронною адресою організації.
  5. Залишається лише натиснути «Відправити».

Більшість сервісів у «Дія» були тимчасово зупинені 20 грудня минулого року через кібератаку з боку російської федерації на державні реєстри. Проте зараз функціональність відновлено, і користувачі можуть знову користуватися перевагами сучасних цифрових технологій.